Lijst gemaakt op: 18-10-2021 11:29:24

Klasse B
Klasse L
Klasse M
Klasse Z

Klasse B

Datum: 17-10-2021
Aanvang: 08:45

Jury bij C: Kruk, M.A.L. van der

BB/C en BB/D en BB/E en B/C en B/D en B/E, proef 3/1 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Nikki MolLuminahof's KatrienBD3Voorne-putten61,167183,5 (1)60,00060,000
 
2Nova OlsthoornVeraBC3Blijde Rijders61,000183 (2)60,00060,000
3Desteny VerlindenWinstonBBD1Grol60,833182,5 (3)60,00060,000
4Dani van den BergIdeeBD3Rockanje59,333178 (4)55,00060,000

BB/C en BB/D en BB/E en B/C en B/E en B/D, proef 4/2 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Nikki MolLuminahof's KatrienBD4Voorne-putten60,333181 (1)60,00060,000
 
2Dani van den BergIdeeBD4Rockanje60,333181 (2)55,00060,000
3Desteny VerlindenWinstonBBD2Grol59,333178 (3)60,00060,000
 Nova OlsthoornVeraBC4Blijde Rijders59,333178 (4)60,00060,000

B/P, proef 3 (6 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Nils EkkermanNatural FeelingBP3Rockanje66,500199,5 (1)65,00070,000
2Morre DoelmanHesselhøj Shaka LovelessBP3Voorne-putten63,167189,5 (2)65,00065,000
 
3Serena HeijdraLegends Of The FallBP3Rockanje63,000189 (3)60,00065,000
4Trudi KlinkenWinstonBP3Grol60,833182,5 (4)65,00065,000
5Myrthe HoviusChachoBP3Rockanje58,500175,5 (5)55,00060,000
6Jamy SchuurmanAd Van De Bonte LaarhoeveBP3Voorne-putten57,833173,5 (6)55,00060,000

B/P, proef 4 (6 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Nils EkkermanNatural FeelingBP4Rockanje68,667206 (1)70,00070,000
2Morre DoelmanHesselhøj Shaka LovelessBP4Voorne-putten62,167186,5 (2)60,00065,000
 
3Serena HeijdraLegends Of The FallBP4Rockanje61,667185 (3)60,00065,000
4Trudi KlinkenWinstonBP4Grol60,500181,5 (4)65,00065,000
5Myrthe HoviusChachoBP4Rockanje58,500175,5 (5)55,00060,000
6Jamy SchuurmanAd Van De Bonte LaarhoeveBP4Voorne-putten57,833173,5 (6)55,00060,000

Terug naar de top

Klasse L

Datum: 17-10-2021
Aanvang: 11:50

Jury bij C: Kruk, M.A.L. van der

L1/C en L1/D en L1/E, proef 7 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Tess KeuvelaarInvincible VinceL1D7Rockanje62,167186,5 (1)60,00065,000
 
2Naomi LangeveldLelantos VNL1C7Putsche Ruiters62,000186 (2)60,00065,000
3Roos PatersonGolden BoyL1C7Rockanje60,000180 (3)60,00065,000
4Ruby de GeusGrappaL1E7Voorne-putten59,500178,5 (4)60,00065,000

L1/C en L1/D en L1/E, proef 8 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Naomi LangeveldLelantos VNL1C8Putsche Ruiters61,667185 (1)60,00065,000
 
2Tess KeuvelaarInvincible VinceL1D8Rockanje61,000183 (2)60,00065,000
3Roos PatersonGolden BoyL1C8Rockanje60,333181 (3)60,00065,000
4Ruby de GeusGrappaL1E8Voorne-putten58,833176,5 (4)60,00065,000

L1/P en L2/P, proef 7 (2 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Sandra TanisDucL1P7Rockanje61,167183,5 (1)60,00060,000
 
2Shelly RijlaarsdamMuflonaL1P7Voorne-putten57,500172,5 (2)55,00060,000

L1/P en L2/P, proef 8 (2 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Sandra TanisDucL1P8Rockanje61,000183 (1)60,00060,000
 
2Shelly RijlaarsdamMuflonaL1P8Voorne-putten58,333175 (2)60,00060,000

Terug naar de top

Klasse M

Datum: 17-10-2021
Aanvang: 13:36

Jury bij C: Noordhoek, M.

M1/D en M1/E en M2/D en M2/E, proef 19 (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Charyva Van der KloosterDanza KuduroM2D19Rockanje59,500178,5 (1)55,00060,000

M1/D en M1/E en M2/D en M2/E, proef 20 (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Charyva Van der KloosterDanza KuduroM2D20Rockanje60,000180 (1)60,00060,000

M1/P en M2/P, proef 19/15 (6 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Patricia Van RooijenJoepM2P19Rockanje65,667197 (1)65,00065,000
2Janine BosAberdeen A JNM2P19Voorne-putten63,500190,5 (2)60,00060,000
 
3Alyce BijsterboschInshallahM1P15Rockanje63,167189,5 (3)65,00065,000
4Joelle WestbroekJoséphine Ter KwinckeM1P15Rockanje58,333175 (4)60,00060,000
5Marijke De JongAnselma van de GeebelshoeveM2P19Westland58,000174 (5)55,00060,000
6Lucretia Van der WindtHaakon's FortissimoM1P15Rockanje58,000174 (6)50,00060,000

M1/P en M2/P, proef 20/16 (6 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Patricia Van RooijenJoepM2P20Rockanje62,333187 (1)65,00065,000
2Alyce BijsterboschInshallahM1P16Rockanje61,500184,5 (2)65,00065,000
 
3Janine BosAberdeen A JNM2P20Voorne-putten60,500181,5 (3)55,00060,000
4Joelle WestbroekJoséphine Ter KwinckeM1P16Rockanje60,333181 (4)60,00060,000
5Lucretia Van der WindtHaakon's FortissimoM1P16Rockanje58,000174 (5)50,00060,000
6Marijke De JongAnselma van de GeebelshoeveM2P20Westland57,500172,5 (6)55,00060,000

Terug naar de top

Klasse Z

Datum: 17-10-2021
Aanvang: 15:38

Jury bij C: Noordhoek, M.

Z1/P en Z2/P en ZZL/P, proef 23/27 (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Danielle NautaKhaleesi RoyalZ1P23Rockanje62,500212,5 (1)65,00065,000
2Denise KuitAngeloZ1P23Flardingha Ruiters62,500212,5 (2)60,00060,000
 
3Ilse OlivierJolieZ1P23Rockanje60,294205 (3)60,00060,000
4Liane Van der VliesGrace-KellyZ2P27Rockanje58,382198,5 (4)55,00060,000
5Denise KlapStal PD's YsahZ1P23Veerse Ruiters57,647196 (5)55,00060,000

Z1/P en Z2/P en ZZL/P, proef 24/28 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Danielle NautaKhaleesi RoyalZ1P24Rockanje61,324208,5 (1)65,00060,000
 
2Denise KuitAngeloZ1P24Flardingha Ruiters59,559202,5 (2)60,00060,000
3Liane Van der VliesGrace-KellyZ2P28Rockanje59,118201 (3)60,00060,000
4Ilse OlivierJolieZ1P24Rockanje56,765193 (4)50,00060,000

Terug naar de top